Hizmetlerimiz

Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetinde profesyonelliği ve kaliteyi ilke edinmiş anlayaşımızla izmir bölgesinde hizmet vermekteyiz. 1999 yılında mobil temizlik ekiplerinmizle sektöre giren firmamız ev temizliği alanında kendini geliştirmiştir.

Teknolojik gelişmeler ve bayanların iş hayatlarında sorumlulukları nedeniyle eve ayıralabilcek zaman da kısalmıştır. Çalışma hayatından arta kalan zamanlarda temizlikden ziyade ev fertleriyle zaman geçirilmek istenmektedir. Bu kısımda temizlik şirketlerine iş düşmektedir. Eğitimli elemanlar ve uygun temizlik maddeleriyle profesyonel hizmet veren şirketimiz temizlik bizim işmiz zamanınız siz kalsın ilkesiyle siz değerli müşterilerimiz hizmet vermektedir.

Hizmetlerimizde halı silimi koltuk silimi cam temizliği kapıların temizliği banyo ve wc temizliği balkonların temizliği var ise banjurların temizliği dolap temizliği olarak sıralayabiliriz. Temizliği kendi ürünlerimizle yaptığımız için ev sahiplerinin ayrıca malzeme tedariğiyle uğraşmasına da gerek kalmamaktadır. izmir temizlik şirketleri arasında önde gelen firmamızdan ev temizliği konusunda bilgi ve fiyat alabilirsiniz. İletişim için +90 (232) 255 06 02 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. KL Temizlik Hizmetleri bir telefon kadar yakın.

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

İş yerlerindeki çalışanlar pis bir ortamda motive olamazlar. Temizlik çalışanlar tarafından yapılması istendiğinde personel bunu bir yük olarak görmekte ve işinede tam yoğunlaşamamaktadır. Bu üretilen hizmet yada ürünü etkilemektedir.

Temizlik hizmeti şirketlere devredilmesi halinde profesyonel personeller tarafından daha uygun maliyetler ile işletmeye sunulabilmektedir. Bu ürtimede pozitif yönde etki yapmaktadır.

izmirde ofis temizliği hizmeti veren şirketler arasında bulunan firmamız 2004 yılından beri sektör içerisindedir. Ofis temizliği hizmetlerinde gerek günü birlik belli periyotlarla mobil ekiplerimizle gerekse meslek içi eğitim almış sözleşmeli daimi personellerimizle hizmet vermekteyiz.

+90 (232) 255 06 02
Pazartesi-Pazar: 09:00 – 18:00
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN