Hizmetlerimiz

Ev Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik

izmir de hizmet veren şirketimiz sıfır inşaat sonrası ya da tadilat yapılmış ev temizlik lerinizi uzman kadrosu ve geniş makine parkuru ile kaliteli temizlik anlayışını ilke edinerek hizmet vermektedir.

İnşaat ve tadilat sonu ev temizliklerinde personellerimiz ekip halinde 3 ve üzeri personel sayısı ile işbaşı yapmaktadır. İzmir içi verilen adrese 09:00-09:30 saatleri arası gelen ekibimiz bir gün içinde ev temizlik hizmetinizi bitirebilmektedir. Ekiplerimiz daire içerisinde bulunan cam ve çerçevelerin temizliği, kapıların silinmesi, mutfak dolap içlerinin var ise mutfak fayanslarının temizlenmesi, Banyo dolap içleri banyo fayansları ve duşa kabin temizliklerinin yapılması, balkon korkuluklarının ve balkonun temizlenmesi, ev içerisindeki tüm zeminlerin temizlenmesi var ise inşaat artıklarının zemin tipine göre uygun yöntemle çıkarılması işlerini kapsamaktadır.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalıştığımız için iş bitimi kontrolleri müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Personellerimiz bu kontrollerden sonra müşterilerimizin tekrardan yapılmasını istediği bir yer var ise o bölgelerin temizliklerini yaparak daireyi temiz bir şekilde gün sonunda müşterilerimize teslim etmektedir.

+90 (232) 255 06 02
Pazartesi-Pazar: 09:00 – 18:00
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN